Najlepsze meble? Z Polski!

sofaJeżeli ktoś szuka dobrych, ale również modnych i dobrze wykonanych mebli to koniecznie powinien poszukać wśród polskich producentów, którzy przodują w Europie.

Duże zapotrzebowanie
Polska branża meblarska przeżywa lata swojej świetności, ponieważ rośnie zarówno produkcja jak i eksport. Według szacunków ekspertów, w ciągu kolejnego roku branża ta urośnie o 13 procent, a eksport wzrośnie o 9 miliardów euro. Powodem takiej korzystnej koniunktury jest fakt, że równie dobrze rozwija się budownictwo, zwłaszcza w Niemczech, gdzie oczywiście do meblowania nowych mieszkań potrzebne są regały, szafy, łóżka, stoły, krzesła, komody i tym podobne.

Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej
Główny Urząd Statystyczny informuje, że produkcja sprzedana przemysłu meblarskiego tylko w ciągu siedmiu pierwszych miesięcy tego roku, wzrosła o ponad 13 procent. Każdy producent mebli tapicerowanych z pewnością będzie zadowolony z danych GUS, według których w tym samym czasie oddano do użytku 12 procent więcej mieszkań, niż w roku ubiegłym i rozpoczęto budowę ponad 100 tysięcy kolejnych, co daje nadzieję, na dalszy rozwój branży.

Nowoczesność, jakość i oryginalność
Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny. Za takimi sukcesami stoi rozwój polskiego meblarstwa, które jest obecnie nowoczesne, stosuje najnowsze rozwiązania i korzysta z technologi, które świadczą o wysokiej jakości. Właśnie za to, a także za oryginalne i piękne wzornictwo, cenią nasze meble za granicą. Klienci mogą wybierać spośród wielu producentów, którzy z kolei regularnie proponują nowe kolekcje.

Każdy potrzebuje komfortowego łóżka, stylowej kanapy czy wygodnego fotela. Daleko nie trzeba ich szukać, najlepiej wśród polskich firm, wielu z nas często zagląda też do lokalnych, rodzinnych stolarni.

Komentowanie jest wyłączone.